Plaj & Havuz

SUENO HOTELS GOLF BELEK

PLAJ & HAVUZ

SUENO HOTELS GOLF BELEK - sueno hotels deluxe belek

Plaj ve İskele

Mavi bayrak ile ödüllendirilmiş ince kumlu özel plajımız, tesisimizin hemen önündedir ve toplam 220 metre genişliğindedir. Plajımızda; özel Pavillion localar, dinlenme alanları şezlong ve tenteler misafirlerimizin hizmetindedir.

Ayrıca, gündüzleri güneşin tadını çıkarabileceğiniz iskelemiz; Belek Bölgesi’nin en büyük iskelesi olarak 1800 m² alana sahip olup, 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İskelemizde hoşça vakit geçirirken yudumlayabileceğiniz yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu İskele Bar’ımız bulunmaktadır.

Plaj, iskele, aquaparklar,havuz ve pavillionlar, Sueno Hotels Golf Belek ve Sueno Hotels Deluxe Belek misafirleri için ortak kullanım alanıdır.

SUENO HOTELS GOLF BELEK

Havuzlar

Çam ve fıstık ağaçlarıyla bezeli golf sahalarımızın kenarında konumlanan ısıtmalı havuzumuzda, güneşin, doğanın ve temiz havanın eşsiz uyumunu keşfedin. Misafirlerimizin 4 mevsim boyunca tatilin keyfini çıkarabilmesi için özenle tasarlanmış 360m² genişliğindeki ısıtmalı havuzumuz hem açık hem de kapalı bölümüyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu alanda ayrıca, 40cm derinliğinde özel bir ısıtmalı çocuk havuzu da konuklarımızın kullanımına sunulmuştur.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK - SUENO HOTELS GOLF BELEK

AQUAPARKLAR

Türkiye’de bir ilk olarak eğlencenize konfor katan asansörlü AquaPark’ımız, hem küçüklerin hem de büyüklerin hafızalarında yer edinecek.

Çocuk Aquaparkı

Çocuklar için renkli ve heyecan dolu bir eğlence vaat eden çocuk aquaparkımız, 8 adet su kaydırağı ve 5 adet mini bebek kaydırağı ile donatılmıştır. Çocuk aquaparkı çevresinde, ailelerimizin konforunu düşünerek tasarlanmış gölgelik alanlarda, çocuklarınız eğlenirken siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Yetişkin Aquaparkı

Misafirlerimize heyecan dolu bir deneyim sunmak amacıyla özenle planlanan asansörlü aquaparkımızda, tematik tasarıma sahip kaydıraklarımızla tatilinize neşe katın. Asansörlü aquaparkımızda, tatilinizi daha heyecanlı hale getirecek toplamda 10 adet profesyonel su kaydırağı bulunmaktadır. Bu arasında Rafting Slide, Black Hole Slide, Body Slide, Small Cape Snake Dance, Multi Slide, Tube Body Slide, Free Fall, Space Tunnel, Dody Slide ve Multi Slide gibi çeşitli temalara sahip kaydıraklar yer almaktadır. Ayrıca, çift kızaklı kaydırak ve eğlencenin doruk noktasına ulaştığı kara delik kaydırağımız da misafirlerimize özel bir deneyim sunmaktadır.

SUENO HOTELS DELUXE BELEK - SUENO HOTELS GOLF BELEK

Pavillion Localar

Pavilion localarımız, ayrıcalıklı bir atmosferde sevdiklerinizle birlikte özel bir zaman geçirebileceğiniz, size ait ayrılmış alanları içeren muazzam bir deneyim sunmaktadır. Havuz adacıklarında ve plajda konumlandırılan pavilyonlarımız, Antalya güneşinin keyfini çıkarırken size özel servis hizmetiyle ayrıcalıklı bir tatil imkanı sağlıyor. 

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77