Çocuk

SUENO HOTELS GOLF BELEK

ÇOCUKLAR İÇİN

Lolipop Çocuk Kulübü, Gameland, serinletici su parkları ve çocuk dostu restoranları ile en keyifli çocuk tatiline ev sahipliği yapıyor.

SUENO HOTELS GOLF BELEK - SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Lolipop Çocuk Kulübü

Her yaştan çocuk misafirimiz için sınırsız eğlence vadeden Belek’in en büyük çocuk kulübü Lolipop Çocuk Kulübü çocuklar için unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. 7/24 hizmet veren ilk mini kulüp olan Lolipop Çocuk Kulübü rengarenk çocuk etkinlikleri, modern çocuk şovları ve çocuk animasyonları, çocuklar için eğitici aktiviteler, neşe dolu oyun alanları, serinletici su parkları ve çocuklara özel yemek alanları ile unutulmaz bir çocuk tatili Sueno Hotels Deluxe Belek’te.

Lolipop Çocuk Kulübü, Gameland, Çocuk Aquaparkı, Splash Park ve Çocuk Restoranı, Sueno Hotels Golf Belek ve Sueno Hotels Deluxe Belek misafirlerimiz için ortak kullanım alanlarıdır. 

Türkiye’nin ilk 7/24 hizmet sunan çocuk kulübü unvanına sahip Lolipop Çocuk Kulübü, kapılarını 1 Haziran ile 1 Eylül tarihleri arasında kesintisiz bir şekilde açık tutmaktadır.

Lego Odası
Bebek Bakım Odası
1-3 Yaş Odası
4-6 Yaş Odası
Uyku Odası
Sinema
Bale Salonu
Trambolin
Top Havuzu
Botanik Bahçe
Çocuk Oyun Parkı
Vitamin Bar

Ayrıcalıklı Çocuk Hizmetlerimiz

7/24 eğlencenin vazgeçilmez adresi Lolipop Çocuk Kulübü’nde minik misafirlerimizin Antalya tatili için tüm detaylar özenle düşünüldü.

Lolipop Çocuk Kulübü
1-3 Yaş Bebek Kulübü

Bebek sahibi ailelerin keyifli bir tatil deneyimi yaşaması için özel olarak düzenlediğimiz 1-3 yaş arası çocuklara yönelik alanımızda, küçük misafirlerimiz ebeveyn gözetiminde motor becerilerini geliştirecek eğlenceli aktivitelerle neşe dolu vakit geçiriyor.

Lolipop Çocuk Kulübü
4-6 Yaş Çocuk Kulübü

Lolipop Çocuk Kulübü, çocuk misafirlerimizin unutulmaz anılar biriktireceği yaratıcı sanat etkinlikleri, eğitici aktiviteler, çevre ve geri dönüşüm etkinlikleri, bale eğitimi, oyunlar ve yarışmalarla dolu bir deneyim sunuyor.

Lolipop Çocuk Kulübü
Gençlik Kulübü

Genç misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmış spor ve aktivite dolu programımız, gençleri ebeveynlerine ihtiyaç duymadan okul stresini atıp, yeni okul dönemine unutulmaz tatil anılarıyla dönmelerini sağlayacak

Lolipop Çocuk Kulübü
Bebek Bakım Odası

Bebekli misafirlerimizin özel ihtiyaçlarını mini kulüpten ayrılmadan karşılayabilmek adına özenle tasarladığımız bebek bakım odasında, ihtiyacınız olabilecek her şey elinizin altında.

Lolipop Çocuk Kulübü
Çocuk Bakım Hizmeti

Ailelerin ve çocukların konforunu göz önünde bulundurarak tasarladığımız özel hizmetimizde, her yaş grubundan çocuğunuz, kişiye özel bakıcı eşliğinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilir. (Ekstra Ücretlidir)

Lolipop Çocuk Kulübü
Doğum Günü Partileri

Haftalık olarak düzenlenen özel doğum günü partilerinde çocuklarınızın yaş gününü unutulmaz kılabilir, ya da size özel olarak organize edilecek temalı doğum günü partileri ile çocuklarınızla unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. (Özel partiler ekstra ücretlidir ve talebinize uygun organize edilmektedir.)

7'den 70'e Eğlence

Gameland

Gameland, 7’den 70’e her yaştan misafiri eğlenceye davet ediyor! Çocuklar burada doyasıya eğlenirken, anne babalar da kendi çocukluklarına geri dönüş yaşama şansını elde ediyorlar. Lunapark Araçları, dönme dolap, Discovery, çarpışan oto, Riding Sekolin, atlı karınca, BMW Car, Rodeo, Playstation, 7D sinema, bowling, bilardo gibi birbirinden farklı ve heyecan verici 80 çeşit oyuncak ile tatiliniz boyunca kesintisiz eğlence vaat ediyoruz.

Çocuk Aquaparkı

Çocuklar için renkli ve heyecan dolu bir eğlence vaat eden çocuk aquaparkımız, 8 adet su kaydırağı ve 5 adet mini bebek kaydırağı ile donatılmıştır. Çocuk aquaparkı çevresinde, ailelerimizin konforunu düşünerek tasarlanmış gölgelik alanlarda, çocuklarınız eğlenirken siz de tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Lolipop Çocuk Kulübü

Splash Park

Serinliğin adresi Splash Park! İnteraktif su parkımız ile sıcak Antalya tatilinize serinlik katabilirsiniz. Ayrıca hemen yanı başında bulunan bebek kum havuzu ve çocuk havuzu ile minik misafirlerimiz Antalya tatilinde çok eğlenecek.

Splash Park

Serin bir eğlenceye açılan kapı: Splash Park! Su sıçratma alanları, su tabancaları ve temalı oyuncaklarla donatılmış Splash Park, sıcak Antalya tatilinize serin ve unutulmaz anılar vaat ediyor.

Bebek Kum Havuzu ve Çocuk Havuzu

Bebekli ailelerin konforunu göz önünde bulundurarak özenle tasarladığımız Lolipop Çocuk Kulübü terasımızda bulunan 15 cm derinliğindeki bebek kum havuzu ve 30 cm derinliğindeki çocuk havuzu ile keyif dolu anlar sizi bekliyor.

Tenis, Basketbol ve Futbol Sahaları

Minik misafirlerimizin tatil programlarına, kas gelişimlerini desteklemek amacıyla sportif aktiviteleri de ekleyerek özel bir deneyim sunuyoruz. Isterseniz sevdiklerinize özel bir turnuva düzenleyebilir, dilediğiniz zaman profesyonel hocalarımızdan ders alabilir ya da Lolipop Çocuk Kulübü’nün sunduğu çeşitli spor aktivitelerine katılma imkanı bulabilirsiniz.

Çocuk Restoranı

Minik misafirlerimizin hayal gücüne uygun bir dizayn ile özenle tasarlanmış Çocuk Restoranımızda, öğünler çok daha keyifli ve lezzetli. Çocukların damak zevkine uygun özenle hazırlanmış menülerle donatılmış büfemiz ve renkli atmosferimiz, Çocuk Restoranı’nda neşe dolu bir yemek deneyimi için sizleri bekliyor.
Çocuk Restoranımız Ana Restoran’ın içinde bulunmakta ve tüm öğünler için minik misafirlerine servis yapmaktadır.

  • 444 66 77
  • 0 850 723 66 77